OK 16.21 2.4 ER347 Svařovací drát pod tavidlo
Dodání za 6 dní
Kód: 41219100
| Cena s DPH: | 927,34 Kč |
| Sleva: | 8% |
| Jednotková cena bez DPH: | 705,09 Kč / kg |
| Jednotková cena s DPH: | 853,16 Kč / kg |
| Množstevní slevy: | |
| 10% sleva | (od 50 kg) |
| Celková cena bez DPH: | 705,09 Kč / kg |
| Celková cena s DPH: | 853,16 Kč / kg |
VARIANTY
OK 16.21 ER347 Svařovací drát pod tavidlo 16213110| Název | Dostupnost | Základní cena | Sleva | Cena bez DPH | Cena s DPH | Množstevní slevy | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
OK 16.21 2.4 ER347 Svařovací drát pod tavidlo
Kód: 41219100 |
Dodání za 6 dní | 766,40 Kč | 8% | 705,09 Kč / kg | 853,16 Kč / kg |
10% od 50
kg
|
||
|
OK 16.21 3.2 ER347 Svařovací drát pod tavidlo
Kód: 41219200 |
Dodání za 6 dní | 756,20 Kč | 8% | 695,70 Kč / kg | 841,80 Kč / kg |
10% od 50
kg
|
||
|
OK 16.21 4.0 ER347 Svařovací drát pod tavidlo
Kód: 41219300 |
Dodání za 6 dní | 752,60 Kč | 8% | 692,39 Kč / kg | 837,79 Kč / kg |
10% od 50
kg
|
Popis produktu
pro svařování nerezavějících ocelí, stabilizovaný niobem svárový kov odolává kyselině dusičné S 19 9 Nb ESAB SVAŘOVACÍ DRÁT POD TAVIDLO STABILIZOVANÉ NEREZ OCELI NIOBEM 18Cr8Ni ŽÁRU A OPALUVZDORNÝ DO TEPLOTY 800 C S TAVIDLY OK FLUX 10.92 OK FLUX 10.93
Parametry
| Záruka | 24.0 měsíc(ů) |
|---|---|
| Typ použití | pod tavidlo |
| Váha cívky drátu do | 25 kg |
| Průměr | 2.4 mm |
| Váha palety | 750 kg |



















