OK 16.10 3.2 308L Svařovací drát pod tavidlo
Dodání za 6 dní
Kód: 41218960
| Cena s DPH: | 724,91 Kč |
| Sleva: | 8% |
| Jednotková cena bez DPH: | 551,17 Kč / kg |
| Jednotková cena s DPH: | 666,92 Kč / kg |
| Množstevní slevy: | |
| 10% sleva | (od 50 kg) |
| Celková cena bez DPH: | 551,17 Kč / kg |
| Celková cena s DPH: | 666,92 Kč / kg |
VARIANTY
OK 16.10 308L Svařovací drát pod tavidlo 16103110| Název | Dostupnost | Základní cena | Sleva | Cena bez DPH | Cena s DPH | Množstevní slevy | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
OK 16.10 2.4 308L Svařovací drát pod tavidlo
Kód: 41218940 |
Dodání za 6 dní | 711,90 Kč | 8% | 654,95 Kč / kg | 792,49 Kč / kg |
10% od 50
kg
|
||
|
OK 16.10 3.2 308L Svařovací drát pod tavidlo
Kód: 41218960 |
Dodání za 6 dní | 599,10 Kč | 8% | 551,17 Kč / kg | 666,92 Kč / kg |
10% od 50
kg
|
||
|
OK 16.10 4.0 308L Svařovací drát pod tavidlo
Kód: 41218980 |
Dodání za 6 dní | 599,10 Kč | 8% | 551,17 Kč / kg | 666,92 Kč / kg |
10% od 50
kg
|
Popis produktu
pro svařování nerezavějících ocelí, svárový kov odolává mezikrystalové koroz S 19 9 L ESAB SVAŘOVACÍ DRÁT POD TAVIDLO NESTABILIZOVANÉ NEREZ OCELI 19Cr10Ni POUŽITÍ S TAVIDLY OK FLUX 10.92 OK FLUX 10.93 W. Nr. 1.4316
Parametry
| Záruka | 24.0 měsíc(ů) |
|---|---|
| Typ použití | pod tavidlo |
| Váha cívky drátu do | 25 kg |
| Průměr | 3.2 mm |
| Váha palety | 750 kg |
















