OK 13Mn (OK 86.08) 5.0/450 3x5,5kg Svařovací elektroda
Dodání za 6 dní
Kód: 41146760
| Cena s DPH: | 624,60 Kč |
| Sleva: | 3% |
| Jednotková cena bez DPH: | 474,90 Kč / kg |
| Jednotková cena s DPH: | 574,63 Kč / kg |
| Množstevní slevy: | |
| 5% sleva | (od 2 krabička) |
| Celková cena bez DPH: | 2 611,95 Kč / krabička |
| Celková cena s DPH: | 3 160,465 Kč / krabička |
VARIANTY
OK 86.08 (OK 13Mn) navarovaci tlak a razy 8608 Svařovací elektroda| Název | Dostupnost | Základní cena | Sleva | Cena bez DPH | Cena s DPH | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
OK 13Mn (OK 86.08) 3.2/450 6x2,4kg Svařovací elektroda
Kód: 41146720 |
Dodání za 6 dní | 1 173,36 Kč | 8% | 1 079,496 Kč / krabička | 1 306,176 Kč / krabička | ||
|
OK 13Mn (OK 86.08) 4.0/450 3x5,9kg Svařovací elektroda
Kód: 41146740 |
Dodání za 6 dní | 2 787,75 Kč | 8% | 2 564,73 Kč / krabička | 3 103,341 Kč / krabička | ||
|
OK 13Mn (OK 86.08) 5.0/450 3x5,5kg Svařovací elektroda
Kód: 41146760 |
Dodání za 6 dní | 2 839,10 Kč | 8% | 2 611,95 Kč / krabička | 3 160,465 Kč / krabička |
Popis produktu
pro navařování, odolné vůči tlaku a rázůmESAB NAVAŘOVACÍ BAZICKÁ ELEKTRODA RENOVACE DÍLŮ Z MANGANOVÝCH OCELÍ - DRTIČE KLADIVA, VYSOKÁ HOUŽEVNATOST, ABRAZIVNÍ OPOTŘEBENÍ, TVRDOST NÁVARU 44-48 HRC E Fe 9 ODOLNOST PROTI RÁZŮM
Parametry
| Záruka | 24.0 měsíc(ů) |
|---|---|
| Karton | 16.5 kg |
| Typ použití | renovace |
| Min balení k objednání | 5.5 kg |
| Délka(mm) | 450 mm |
| Počet balení v kartonu | 3 ks |
| Průměr | 5 mm |
| Počet kusů v balení | 50 ks |





















