OK 13.28 2.0/1000 Tigrod Svařovací drát
Dodání za 6 dní
Kód: 41183605
| Cena s DPH: | 624,84 Kč |
| Sleva: | 8% |
| Jednotková cena bez DPH: | 475,09 Kč / kg |
| Jednotková cena s DPH: | 574,86 Kč / kg |
| Množstevní slevy: | |
| 15% sleva | (od 30 balení) |
| Celková cena bez DPH: | 2 375,45 Kč / balení |
| Celková cena s DPH: | 2 874,30 Kč / balení |
VARIANTY
OK 13.28 TIG 1m drát na svařování nádob a trubek| Název | Dostupnost | Základní cena | Sleva | Cena bez DPH | Cena s DPH | Množstevní slevy | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
OK 13.28 1.0 AUTROD nízké teploty -60 C Svařovací drát G 2Ni2
Kód: 41183601 |
Dodání za 6 dní | 1 739,00 Kč | 8% | 1 599,90 Kč / balení | 1 935,85 Kč / balení |
15% od 30
balení
|
||
|
OK 13.28 1.2 AUTROD nízké teploty -60 C Svařovací drát G 2Ni2
Kód: 41183600 |
Dodání za 6 dní | 4 857,00 Kč | 8% | 4 468,35 Kč / cívka | 5 406,75 Kč / cívka |
15% od 10
cívka
|
||
|
OK 13.28 2.0/1000 Tigrod Svařovací drát
Kód: 41183605 |
Dodání za 6 dní | 2 582,00 Kč | 8% | 2 375,45 Kč / balení | 2 874,30 Kč / balení |
15% od 30
balení
|
||
|
OK 13.28 2.4/1000 Tigrod Svařovací drát
Kód: 41183606 |
Dodání za 6 dní | 2 513,00 Kč | 8% | 2 311,95 Kč / balení | 2 797,45 Kč / balení |
15% od 30
balení
|
||
|
OK 13.28 3.0/1000 Tigrod Svařovací drát !!POZOR!!min.objednání 100Kg
Kód: 41183607 |
Dodání za 6 dní | 49 350,00 Kč | 8% | 45 402,00 Kč / balení | 54 936,00 Kč / balení |
15% od 2
balení
|
Popis produktu
OK Tigrod 13.28 je poměděný nízkolegovaný drát s obsahem 2,5%Ni pro WIG svařování nízkolegovaných ocelí s pouľitím pro nízké teploty jako např. nádob, potrubí, konstrukcí pobřeľních ploąin apod. Často je pouľíván pro svařování ocelí, kde je poľadována dob
Parametry
| Záruka | 24.0 měsíc(ů) |
|---|---|
| Typ použití | jemnozrnná CrMn ocel |
| Váha krabičky | 5 kg |
| Délka(mm) | 1000 mm |
| Průměr | 2 mm |




















