OK 13.12 1.6/1000 TIG žárupevné Svařovací drát
Dodání za 6 dní
Kód: 41155420
| Cena s DPH: | 451,09 Kč |
| Sleva: | 8% |
| Jednotková cena bez DPH: | 342,98 Kč / kg |
| Jednotková cena s DPH: | 415,00 Kč / kg |
| Celková cena bez DPH: | 1 714,90 Kč / balení |
| Celková cena s DPH: | 2 075,00 Kč / balení |
VARIANTY
OK 13.12 1m TIG žárupevné 1312 Svařovací drát| Název | Dostupnost | Základní cena | Sleva | Cena bez DPH | Cena s DPH | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
OK 13.12 1.6/1000 TIG žárupevné Svařovací drát
Kód: 41155420 |
Dodání za 6 dní | 1 864,00 Kč | 8% | 1 714,90 Kč / balení | 2 075,00 Kč / balení | ||
|
OK 13.12 2.0/1000 TIG žárupevné Svařovací drát
Kód: 41155450 |
Dodání za 6 dní | 1 593,50 Kč | 8% | 1 466,05 Kč / balení | 1 773,90 Kč / balení | ||
|
OK 13.12 2.4/1000 TIG žárupevné Svařovací drát
Kód: 41155460 |
Dodání za 6 dní | 1 565,00 Kč | 8% | 1 439,80 Kč / balení | 1 742,15 Kč / balení | ||
|
OK 13.12 3.2/1000 TIG žárupevné Svařovací drát
Kód: 41155480 |
Dodání za 6 dní | 1 532,00 Kč | 8% | 1 409,40 Kč / balení | 1 705,40 Kč / balení |
Popis produktu
pro svařování žárupevných ocelí s teplotou do 500 C ER 80S-G WCrMo1Si TIG/WIG ESAB SVAŘOVACÍ NÍZKOLEGOVANÝ DRÁT SVAŘOVÁNÍ ŽÁROPEVNÝCH OCELÍ TEPLOTA DO 450 C SVAŘOVÁNÍ NÍZKOLEGOVANÝCH OCELÍ S VYŠŠÍ PEVNOSTÍ
Parametry
| Záruka | 24.0 měsíc(ů) |
|---|---|
| Typ použití | nízkolegované |
| Váha krabičky | 5 kg |
| Délka(mm) | 1000 mm |
| Průměr | 1.6 mm |




















