OK 12.64 1.2 18kg G4Si1 Svařovací drát MIG-MAG CO2
Dodání za 6 dní
Kód: 41181420
| Cena s DPH: | 167,95 Kč |
| Sleva: | 8% |
| Jednotková cena bez DPH: | 127,69 Kč / kg |
| Jednotková cena s DPH: | 154,51 Kč / kg |
| Množstevní slevy: | |
| 10% sleva | (od 2 cívka) |
| 17% sleva | (od 4 cívka) |
| Celková cena bez DPH: | 2 298,42 Kč / cívka |
| Celková cena s DPH: | 2 781,18 Kč / cívka |
VARIANTY
OK 12.64 15/18kg SG3 1264 Svařovací drát MIG-MAG CO2| Název | Dostupnost | Základní cena | Sleva | Cena bez DPH | Cena s DPH | Množstevní slevy | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
OK 12.64 0.8 15kg G4Si1 Svařovací drát MIG-MAG CO2
Kód: 41180700 |
Dodání za 6 dní | 2 397,00 Kč | 8% | 2 205,30 Kč / cívka | 2 668,35 Kč / cívka |
10% od 2
cívka
17% od 4
cívka
|
||
|
OK 12.64 1.0 18kg G4Si1 Svařovací drát MIG-MAG CO2
Kód: 41181020 |
Skladem | 2 494,80 Kč | 8% | 2 295,18 Kč / cívka | 2 777,22 Kč / cívka |
10% od 2
cívka
17% od 4
cívka
|
||
|
OK 12.64 1.2 18kg G4Si1 Svařovací drát MIG-MAG CO2
Kód: 41181420 |
Dodání za 6 dní | 2 498,40 Kč | 8% | 2 298,42 Kč / cívka | 2 781,18 Kč / cívka |
10% od 2
cívka
17% od 4
cívka
|
Popis produktu
poměděný drát pro svařování nízkolegovaných ocelí do 460MPa ESAB MIG/MAG SVAŘOVACÍ DRÁT ER 70S-6 G4Si1 POMĚDĚNÝ PRO SVAŘOVÁNÍ NÍZKOLEGOVANÝCH A JEMNOZRNNÝCH OCELÍ S MEZÍ KLUZU DO 460 MPa AŽ P 460 S 460
Parametry
| Záruka | 24.0 měsíc(ů) |
|---|---|
| Typ použití | nelegované |
| Váha cívky drátu do | 18 kg |
| Průměr | 1.2 mm |
| Váha palety | 1008 kg |

















