OK 12.61 3.2/1000 WIG W3Si Svařovací drát
Skladem
Kód: 41155235
| Cena s DPH: | 361,19 Kč |
| Sleva: | 8% |
| Jednotková cena bez DPH: | 274,62 Kč / kg |
| Jednotková cena s DPH: | 332,29 Kč / kg |
| Celková cena bez DPH: | 1 373,10 Kč / balení |
| Celková cena s DPH: | 1 661,45 Kč / balení |
VARIANTY
OK 12.61 1m WIG W3Si 1261 Svařovací drát| Název | Dostupnost | Základní cena | Sleva | Cena bez DPH | Cena s DPH | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
OK 12.61 1.6/1000 WIG W3Si Svařovací drát
Kód: 41155210 |
Dodání za 6 dní | 1 612,00 Kč | 8% | 1 483,05 Kč / balení | 1 794,50 Kč / balení | ||
|
OK 12.61 2.0/1000 WIG W3Si Svařovací drát
Kód: 41155220 |
Skladem | 1 558,00 Kč | 8% | 1 433,35 Kč / balení | 1 734,35 Kč / balení | ||
|
OK 12.61 2.4/1000 WIG W3Si Svařovací drát
Kód: 41155230 |
Skladem | 1 468,50 Kč | 8% | 1 351,05 Kč / balení | 1 634,75 Kč / balení | ||
|
OK 12.61 3.2/1000 WIG W3Si Svařovací drát
Kód: 41155235 |
Skladem | 1 492,50 Kč | 8% | 1 373,10 Kč / balení | 1 661,45 Kč / balení |
Popis produktu
pro svařování běžných nelegovaných ocelí ESAB TIG WIG SVAŘOVACÍ DRÁT ER 70S-6 W3Si1 BĚŽNÉ A JEMNOZRNNÉ NELEGOVANÉ OCELI
Parametry
| Záruka | 24.0 měsíc(ů) |
|---|---|
| Typ použití | nelegované |
| Váha krabičky | 5 kg |
| Délka(mm) | 1000 mm |
| Průměr | 3.2 mm |



















