OK 12.60 2.0/1000 WIG W2Si Svařovací drát
Dodání za 6 dní
Kód: 41155160
| Cena s DPH: | 362,76 Kč |
| Sleva: | 8% |
| Jednotková cena bez DPH: | 275,82 Kč / kg |
| Jednotková cena s DPH: | 333,74 Kč / kg |
| Celková cena bez DPH: | 1 379,10 Kč / balení |
| Celková cena s DPH: | 1 668,70 Kč / balení |
VARIANTY
OK 12.60 1m WIG WSG1 1260 Svařovací drát| Název | Dostupnost | Základní cena | Sleva | Cena bez DPH | Cena s DPH | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
OK 12.60 1.6/1000 WIG W2Si Svařovací drát
Kód: 41155150 |
Skladem | 1 530,00 Kč | 8% | 1 407,60 Kč / balení | 1 703,20 Kč / balení | ||
|
OK 12.60 2.0/1000 WIG W2Si Svařovací drát
Kód: 41155160 |
Dodání za 6 dní | 1 499,00 Kč | 8% | 1 379,10 Kč / balení | 1 668,70 Kč / balení | ||
|
OK 12.60 2.4/1000 WIG W2Si Svařovací drát
Kód: 41155170 |
Dodání za 6 dní | 1 485,50 Kč | 8% | 1 366,65 Kč / balení | 1 653,65 Kč / balení | ||
|
OK 12.60 3.2/1000 WIG W2Si Svařovací drát
Kód: 41155180 |
Dodání za 6 dní | 1 463,50 Kč | 8% | 1 346,40 Kč / balení | 1 629,15 Kč / balení |
Popis produktu
pro svařování běžných nelegovaných ocelí ESAB TIG WIG SVAŘOVACÍ DRÁT ER 70S-3 W2Si BĚŽNÉ NELEGOVANÉ OCELI
Parametry
| Záruka | 24.0 měsíc(ů) |
|---|---|
| Typ použití | nelegované |
| Váha krabičky | 5 kg |
| Délka(mm) | 1000 mm |
| Průměr | 2 mm |



















