OK 12.50 1.2 G3Si1 18kg ARISTOROD Svařovací drát MIG-MAG CO2
Skladem
Kód: 41177570
| Cena s DPH: | 159,60 Kč |
| Sleva: | 8% |
| Jednotková cena bez DPH: | 121,35 Kč / kg |
| Jednotková cena s DPH: | 146,83 Kč / kg |
| Množstevní slevy: | |
| 10% sleva | (od 2 cívka) |
| 17% sleva | (od 4 cívka) |
| Celková cena bez DPH: | 2 184,30 Kč / cívka |
| Celková cena s DPH: | 2 642,94 Kč / cívka |
VARIANTY
OK 12.50 SG2 15kg ARISTOROD Svařovací drát MIG-MAG CO2| Název | Dostupnost | Základní cena | Sleva | Cena bez DPH | Cena s DPH | Množstevní slevy | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
OK 12.50 0.8 G3Si1 15kg ARISTOROD Svařovací drát MIG-MAG CO2
Kód: 41177530 |
Skladem | 2 136,00 Kč | 8% | 1 965,15 Kč / cívka | 2 377,80 Kč / cívka |
10% od 2
cívka
17% od 4
cívka
|
||
|
OK 12.50 0.8 G3Si1 5kg ARISTOROD Svařovací drát MIG-MAG CO2
Kód: 41177531 |
Skladem | 2 079,00 Kč | 8% | 1 912,65 Kč / cívka | 2 314,35 Kč / cívka |
10% od 2
cívka
17% od 4
cívka
|
||
|
OK 12.50 1.0 G3Si1 18kg ARISTOROD Svařovací drát MIG-MAG CO2
Kód: 41177550 |
Skladem | 2 397,60 Kč | 8% | 2 205,90 Kč / cívka | 2 669,04 Kč / cívka |
10% od 2
cívka
17% od 4
cívka
|
||
|
OK 12.50 1.2 G3Si1 18kg ARISTOROD Svařovací drát MIG-MAG CO2
Kód: 41177570 |
Skladem | 2 374,20 Kč | 8% | 2 184,30 Kč / cívka | 2 642,94 Kč / cívka |
10% od 2
cívka
17% od 4
cívka
|
||
|
OK 12.50 1.6 G3Si1 18kg ARISTOROD Svařovací drát MIG-MAG CO2
Kód: 41177572 |
Dodání za 6 dní | 2 386,80 Kč | 8% | 2 195,82 Kč / cívka | 2 656,98 Kč / cívka |
10% od 2
cívka
17% od 4
cívka
|
Popis produktu
Nepoměďěný drát pro svařování nelegovaných ocelí ESAB G3Si1 na cívce
Parametry
| Záruka | 24.0 měsíc(ů) |
|---|---|
| Typ použití | nelegované |
| Váha cívky drátu do | 18 kg |
| Průměr | 1.2 mm |
| Váha palety | 1008 kg |



















