OK 12.20 2.5 Svařovací drát pod tavidlo 30kg cívka
Dodání za 6 dní
Kód: 41214200
| Cena s DPH: | 215,62 Kč |
| Sleva: | 8% |
| Jednotková cena bez DPH: | 163,94 Kč / kg |
| Jednotková cena s DPH: | 198,37 Kč / kg |
| Množstevní slevy: | |
| 10% sleva | (od 50 kg) |
| Celková cena bez DPH: | 163,94 Kč / kg |
| Celková cena s DPH: | 198,37 Kč / kg |
VARIANTY
OK 12.20 Svařovací drát pod tavidlo 1220| Název | Dostupnost | Základní cena | Sleva | Cena bez DPH | Cena s DPH | Množstevní slevy | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
OK 12.20 1.6 Svařovací drát pod tavidlo 15kg cívka
Kód: 41214100 |
Dodání za 6 dní | 193,80 Kč | 8% | 178,30 Kč / kg | 215,74 Kč / kg |
10% od 50
kg
|
||
|
OK 12.20 2.0 Svařovací drát pod tavidlo cívka 15kg
Kód: 41214151 |
Dodání za 6 dní | 182,00 Kč | 8% | 167,44 Kč / kg | 202,60 Kč / kg |
10% od 50
kg
|
||
|
OK 12.20 2.0 Svařovací drát pod tavidlo cívka 30kg
Kód: 41214150 |
Dodání za 6 dní | 180,00 Kč | 8% | 165,60 Kč / kg | 200,38 Kč / kg |
10% od 50
kg
|
||
|
OK 12.20 2.5 Svařovací drát pod tavidlo 30kg cívka
Kód: 41214200 |
Dodání za 6 dní | 178,20 Kč | 8% | 163,94 Kč / kg | 198,37 Kč / kg |
10% od 50
kg
|
||
|
OK 12.20 3.0 Svařovací drát pod tavidlo 30kg cívka
Kód: 41214250 |
Dodání za 6 dní | 172,40 Kč | 8% | 158,61 Kč / kg | 191,92 Kč / kg |
10% od 50
kg
|
||
|
OK 12.20 4.0 Svařovací drát pod tavidlo 30kg cívka
Kód: 41214400 |
Skladem | 171,70 Kč | 8% | 157,97 Kč / kg | 191,14 Kč / kg |
10% od 50
kg
|
Popis produktu
poměděný drát pro elektrostruskové svařování nelegovaných konstrukčních ocelí ESAB POMĚDĚNÝ DRÁT POD TAVIDLO S2 EM12 DO PEVNOSTI AŽ 580 MPa DLE KOMBINACE S TAVIDLEM
Parametry
| Záruka | 24.0 měsíc(ů) |
|---|---|
| Typ použití | pod tavidlo |
| Váha cívky drátu do | 15 kg |
| Průměr | 2.5 mm |
| Váha palety | 900 kg |

















