OK 12.10 2.0 Svařovací drát pod tavidlo
Dodání za 6 dní
Kód: 41213600
| Cena s DPH: | 222,40 Kč |
| Sleva: | 8% |
| Jednotková cena bez DPH: | 169,10 Kč / kg |
| Jednotková cena s DPH: | 204,61 Kč / kg |
| Množstevní slevy: | |
| 10% sleva | (od 50 kg) |
| Celková cena bez DPH: | 169,10 Kč / kg |
| Celková cena s DPH: | 204,61 Kč / kg |
VARIANTY
OK 12.10 Svařovací drát pod tavidlo 1210| Název | Dostupnost | Základní cena | Sleva | Cena bez DPH | Cena s DPH | Množstevní slevy | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
OK 12.10 2.0 Svařovací drát pod tavidlo
Kód: 41213600 |
Dodání za 6 dní | 183,80 Kč | 8% | 169,10 Kč / kg | 204,61 Kč / kg |
10% od 50
kg
|
||
|
OK 12.10 3.0 Svařovací drát pod tavidlo
Kód: 41213800 |
Dodání za 6 dní | 175,00 Kč | 8% | 161,00 Kč / kg | 194,81 Kč / kg |
10% od 50
kg
|
||
|
OK 12.10 4.0 Svařovací drát pod tavidlo
Kód: 41213950 |
Dodání za 6 dní | 174,30 Kč | 8% | 160,36 Kč / kg | 194,03 Kč / kg |
10% od 50
kg
|
||
|
OK 12.10 5.0 Svařovací drát pod tavidlo
Kód: 41214050 |
Dodání za 6 dní | 174,10 Kč | 8% | 160,17 Kč / kg | 193,81 Kč / kg |
10% od 50
kg
|
Popis produktu
poměděný drát pro svařování nelegovaných konstrukčních ocelí ESAB POMĚDĚNÝ DRÁT POD TAVIDLO S1 EL12 PRO NELEGOVANÉ KONSTRUKČNÍ OCELI, NAHRAZUJE A102
Parametry
| Záruka | 24.0 měsíc(ů) |
|---|---|
| Typ použití | pod tavidlo |
| Váha cívky drátu do | 30 kg |
| Průměr | 2 mm |
| Váha palety | 900 kg |

















