KLOUBOVÝ ŽEBŘÍK 88/344cm 4x3 4410
Dodání za 9 dní
Kód: 99414490
| Cena s DPH: | 6 659,84 Kč |
| Sleva: | 4% |
| Jednotková cena bez DPH: | 5 283,84 Kč / ks |
| Jednotková cena s DPH: | 6 393,45 Kč / ks |
| Celková cena bez DPH: | 5 283,84 Kč / ks |
| Celková cena s DPH: | 6 393,45 Kč / ks |
VARIANTY
KLOUBOVÝ ŽEBŘÍK| Název | Dostupnost | Základní cena | Sleva | Cena bez DPH | Cena s DPH | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
KLOUBOVÝ ŽEBŘÍK 117/468cm 4x4 4413
Kód: 99414500 |
Dodání za 9 dní | 6 589,00 Kč | 4% | 6 325,44 Kč / ks | 7 653,78 Kč / ks | ||
|
KLOUBOVÝ ŽEBŘÍK 88/344cm 4x3 4410
Kód: 99414490 |
Dodání za 9 dní | 5 504,00 Kč | 4% | 5 283,84 Kč / ks | 6 393,45 Kč / ks |
Popis produktu
multifunkční kloubový žebřík, štafle, plošina
Parametry
| Záruka | 60.0 měsíc(ů) |
|---|---|
| Šířka stabilizační nohy | 71 cm |
| Délka rozloženého žebříku | 350 cm |
| Výška plošiny | 95 cm |
| Výška štaflí | 178 cm |
| Šířka | 35 cm |
| Počet příček | 4x3 |
| Nosnost | 150 kg |
















