G 104 4.0/1000 svařovací drát pro autogen
Skladem
Kód: 41154100
| Cena s DPH: | 271,77 Kč |
| Sleva: | 8% |
| Jednotková cena bez DPH: | 206,63 Kč / kg |
| Jednotková cena s DPH: | 250,02 Kč / kg |
| Celková cena bez DPH: | 1 033,15 Kč / balení |
| Celková cena s DPH: | 1 250,10 Kč / balení |
VARIANTY
G 104 svařovací drát pro autogen| Název | Dostupnost | Základní cena | Sleva | Cena bez DPH | Cena s DPH | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
G 104 2.0/1000 svařovací drát pro autogen
Kód: 41153800 |
Skladem | 1 210,00 Kč | 8% | 1 113,20 Kč / balení | 1 346,95 Kč / balení | ||
|
G 104 2.5/1000 svařovací drát pro autogen
Kód: 41153900 |
Skladem | 1 157,50 Kč | 8% | 1 064,90 Kč / balení | 1 288,55 Kč / balení | ||
|
G 104 3.2/1000 svařovací drát pro autogen
Kód: 41154000 |
Skladem | 1 125,50 Kč | 8% | 1 035,45 Kč / balení | 1 252,90 Kč / balení | ||
|
G 104 4.0/1000 svařovací drát pro autogen
Kód: 41154100 |
Skladem | 1 123,00 Kč | 8% | 1 033,15 Kč / balení | 1 250,10 Kč / balení | ||
|
G 104 5.0/1000 svařovací drát pro autogen/72ks/
Kód: 41154200 |
Skladem | 1 108,50 Kč | 8% | 1 019,85 Kč / balení | 1 234,00 Kč / balení |
Popis produktu
drát pro energetická zařízení, trubky zu oceli
Parametry
| Záruka | 24.0 měsíc(ů) |
|---|---|
| Typ použití | pod plamen |
| Váha krabičky | 5 kg |
| Délka(mm) | 1000 mm |
| Průměr | 4 mm |

















