G 102 5.0/1000 (31ks-5kg) svařovací drát pro autogen
Skladem
Kód: 41153600
| Cena s DPH: | 242,12 Kč |
| Sleva: | 8% |
| Jednotková cena bez DPH: | 184,09 Kč / kg |
| Jednotková cena s DPH: | 222,75 Kč / kg |
| Celková cena bez DPH: | 920,45 Kč / balení |
| Celková cena s DPH: | 1 113,75 Kč / balení |
VARIANTY
G 102 svařovací drát pro autogen| Název | Dostupnost | Základní cena | Sleva | Cena bez DPH | Cena s DPH | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
G 102 1.6/1000 (321ks-5kg) svařovací drát pro autogen
Kód: 41153100 |
Skladem | 1 157,50 Kč | 8% | 1 064,90 Kč / balení | 1 288,55 Kč / balení | ||
|
G 102 2.0/1000 (210ks-5kg) svařovací drát pro autogen
Kód: 41153200 |
Skladem | 1 082,00 Kč | 8% | 995,45 Kč / balení | 1 204,50 Kč / balení | ||
|
G 102 2.5/1000 (130ks-5kg) svařovací drát pro autogen
Kód: 41153300 |
Skladem | 1 043,50 Kč | 8% | 960,00 Kč / balení | 1 161,60 Kč / balení | ||
|
G 102 3.2/1000 (72ks-5kg) svařovací drát pro autogen
Kód: 41153400 |
Skladem | 1 018,00 Kč | 8% | 936,55 Kč / balení | 1 133,25 Kč / balení | ||
|
G 102 4.0/1000 (48ks-5kg) svařovací drát pro autogen
Kód: 41153500 |
Skladem | 1 013,50 Kč | 8% | 932,45 Kč / balení | 1 128,25 Kč / balení | ||
|
G 102 5.0/1000 (31ks-5kg) svařovací drát pro autogen
Kód: 41153600 |
Skladem | 1 000,50 Kč | 8% | 920,45 Kč / balení | 1 113,75 Kč / balení |
Popis produktu
drát pro nenáročné sváry potrubí a tenké plechy
Parametry
| Záruka | 24.0 měsíc(ů) |
|---|---|
| Typ použití | pod plamen |
| Váha krabičky | 5 kg |
| Délka(mm) | 1000 mm |
| Průměr | 5 mm |

















