elektroda ER 117 4.0x350mm bal 5.6kg rutilová Svařovací na ocel E 35 A RR, E 6013
Dodání za 6 dní
Kód: 41112000
| Cena s DPH: | 279,03 Kč |
| Sleva: | 8% |
| Jednotková cena bez DPH: | 212,15 Kč / kg |
| Jednotková cena s DPH: | 256,70 Kč / kg |
| Množstevní slevy: | |
| 10% sleva | (od 9 krabička) |
| Celková cena bez DPH: | 1 188,04 Kč / krabička |
| Celková cena s DPH: | 1 437,52 Kč / krabička |
VARIANTY
elektroda ER 117 rutilová ~=+ Svařovací elektroda na ocel| Název | Dostupnost | Základní cena | Sleva | Cena bez DPH | Cena s DPH | Množstevní slevy | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
elektroda ER 117 2.5x350mm bal 5,0kg rutilová Svařovací na ocel E 35 A RR, E 6013
Kód: 41111800 |
Skladem | 1 258,50 Kč | 8% | 1 157,80 Kč / krabička | 1 400,95 Kč / krabička |
10% od 10
krabička
|
||
|
elektroda ER 117 3.2x350mm bal 5.3kg rutilová Svařovací na ocel E 35 A RR, E 6013
Kód: 41111900 |
Dodání za 6 dní | 1 273,59 Kč | 8% | 1 171,671 Kč / krabička | 1 417,75 Kč / krabička |
10% od 10
krabička
|
||
|
elektroda ER 117 4.0x350mm bal 5.6kg rutilová Svařovací na ocel E 35 A RR, E 6013
Kód: 41112000 |
Dodání za 6 dní | 1 291,36 Kč | 8% | 1 188,04 Kč / krabička | 1 437,52 Kč / krabička |
10% od 9
krabička
|
Popis produktu
nejpoužívanější rutilová elektroda pro svařování všech běžných konstrukčních nelegovaných ocelí o pevnosti do 480 MPa, např. P235/S235 až P355/S355. Je velmi vhodná pro stehování a svařování tenkých plechů.
karton 16.8kg
Parametry
| Záruka | 24.0 měsíc(ů) |
|---|---|
| Karton | 16.8 kg |
| Typ použití | nelegované |
| Min balení k objednání | 5.6 kg |
| Délka(mm) | 350 mm |
| Počet balení v kartonu | 3 ks |
| Průměr | 4 mm |
| Počet kusů v balení | 122 ks |


















