EB 321 3.2/350 3x4,9kg kotle tř.15 Svařovací elektroda
Dodání za 6 dní
Kód: 41117500
| Cena s DPH: | 407,53 Kč |
| Sleva: | 8% |
| Jednotková cena bez DPH: | 309,86 Kč / kg |
| Jednotková cena s DPH: | 374,93 Kč / kg |
| Celková cena bez DPH: | 1 518,314 Kč / krabička |
| Celková cena s DPH: | 1 837,157 Kč / krabička |
VARIANTY
EB 321 kotle tř.15 Svařovací elektroda| Název | Dostupnost | Základní cena | Sleva | Cena bez DPH | Cena s DPH | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
EB 321 2.5/350 3x4,8kg kotle tř.15 Svařovací elektroda
Kód: 41117400 |
Dodání za 6 dní | 1 948,80 Kč | 8% | 1 792,896 Kč / krabička | 2 169,408 Kč / krabička | ||
|
EB 321 3.2/350 3x4,9kg kotle tř.15 Svařovací elektroda
Kód: 41117500 |
Dodání za 6 dní | 1 650,32 Kč | 8% | 1 518,314 Kč / krabička | 1 837,157 Kč / krabička | ||
|
EB 321 4.0/450 3x6,2kg kotle tř.15 Svařovací elektroda min.19kartonů
Kód: 41117600 |
Dodání za 6 dní | 1 987,10 Kč | 8% | 1 828,132 Kč / krabička | 2 212,036 Kč / krabička |
Popis produktu
pro svařování žárupevných ocelí
Parametry
| Záruka | 24.0 měsíc(ů) |
|---|---|
| Karton | 14.7 kg |
| Typ použití | nízkolegované |
| Min balení k objednání | 4.9 kg |
| Délka(mm) | 350 mm |
| Počet balení v kartonu | 3 ks |
| Průměr | 3.2 mm |
| Počet kusů v balení | 144 ks |


















