EB 123 3.2/450 bal 6,0kg bazická Svařovací elektroda na ocel 7018
Skladem
Kód: 41113600
| Cena s DPH: | 270,44 Kč |
| Sleva: | 8% |
| Jednotková cena bez DPH: | 205,62 Kč / kg |
| Jednotková cena s DPH: | 248,80 Kč / kg |
| Množstevní slevy: | |
| 10% sleva | (od 9 krabička) |
| Celková cena bez DPH: | 1 233,72 Kč / krabička |
| Celková cena s DPH: | 1 492,80 Kč / krabička |
VARIANTY
EB 123 bazická =+ Svařovací elektroda na ocel| Název | Dostupnost | Základní cena | Sleva | Cena bez DPH | Cena s DPH | Množstevní slevy | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
EB 123 2.0/300 bal 3,5kg bazická Svařovací elektroda na ocel
Kód: 41113400 |
Skladem | 993,30 Kč | 8% | 913,85 Kč / krabička | 1 105,755 Kč / krabička |
10% od 15
krabička
|
||
|
EB 123 2.5/350 bal 4,3kg bazická Svařovací elektroda na ocel
Kód: 41113500 |
Skladem | 1 071,99 Kč | 8% | 986,248 Kč / krabička | 1 193,336 Kč / krabička |
10% od 12
krabička
|
||
|
EB 123 3.2/450 bal 6,0kg bazická Svařovací elektroda na ocel 7018
Kód: 41113600 |
Skladem | 1 341,00 Kč | 8% | 1 233,72 Kč / krabička | 1 492,80 Kč / krabička |
10% od 9
krabička
|
||
|
EB 123 4.0/450 bal 6,2kg bazická Svařovací elektroda na ocel
Kód: 41113700 |
Skladem | 1 356,56 Kč | 8% | 1 248,06 Kč / krabička | 1 510,134 Kč / krabička |
10% od 9
krabička
|
||
|
EB 123 5.0/450 bal 6,0kg bazická Svařovací elektroda na ocel
Kód: 41113800 |
Skladem | 1 397,50 Kč | 8% | 1 285,70 Kč / krabička | 1 555,71 Kč / krabička |
10% od 8
krabička
|
Popis produktu
univerzální elektroda s pevností do 500MPa
Parametry
| Záruka | 24.0 měsíc(ů) |
|---|---|
| Karton | 19.5 kg |
| Typ použití | nelegované |
| Min balení k objednání | 6.5 kg |
| Délka(mm) | 450 mm |
| Počet balení v kartonu | 3 ks |
| Průměr | 3.2 mm |
| Počet kusů v balení | 165 ks |




















