EB 121 2.5/350 bal 4,3kg bazická Svařovací elektroda na ocel E38 3 B 42 H 5
Skladem
Kód: 41112500
| Cena s DPH: | 301,29 Kč |
| Sleva: | 8% |
| Jednotková cena bez DPH: | 229,08 Kč / kg |
| Jednotková cena s DPH: | 277,19 Kč / kg |
| Množstevní slevy: | |
| 10% sleva | (od 12 krabička) |
| Celková cena bez DPH: | 985,044 Kč / krabička |
| Celková cena s DPH: | 1 191,917 Kč / krabička |
VARIANTY
EB 121 bazická =+ Svařovací elektroda na ocel| Název | Dostupnost | Základní cena | Sleva | Cena bez DPH | Cena s DPH | Množstevní slevy | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
EB 121 2.0/300 bal 3,5kg bazická Svařovací elektroda na ocel E38 3 B 42 H 5
Kód: 41112400 |
Skladem | 1 138,90 Kč | 8% | 1 047,795 Kč / krabička | 1 267,84 Kč / krabička |
10% od 15
krabička
|
||
|
EB 121 2.5/350 bal 4,3kg bazická Svařovací elektroda na ocel E38 3 B 42 H 5
Kód: 41112500 |
Skladem | 1 070,70 Kč | 8% | 985,044 Kč / krabička | 1 191,917 Kč / krabička |
10% od 12
krabička
|
||
|
EB 121 3.2/350 bal 4,6kg bazická Svařovací elektroda na ocel na ocel E38 3 B 42 H 5
Kód: 41112610 |
Skladem | 1 046,50 Kč | 8% | 962,78 Kč / krabička | 1 164,95 Kč / krabička |
10% od 11
krabička
|
||
|
EB 121 3.2/450 bal 6,0kg bazická Svařovací elektroda na ocel E38 3 B 42 H 5
Kód: 41112600 |
Skladem | 1 329,60 Kč | 8% | 1 223,28 Kč / krabička | 1 480,14 Kč / krabička |
10% od 9
krabička
|
||
|
EB 121 4.0/450 bal 6,2kg bazická Svařovací elektroda na ocel E38 3 B 42 H 5
Kód: 41112800 |
Skladem | 1 370,82 Kč | 8% | 1 261,142 Kč / krabička | 1 526,006 Kč / krabička |
10% od 9
krabička
|
||
|
EB 121 5.0/450 bal 6,0kg bazická Svařovací elektroda na ocel na ocel E38 3 B 42 H 5
Kód: 41112900 |
Dodání za 6 dní | 1 403,35 Kč | 8% | 1 291,095 Kč / krabička | 1 562,21 Kč / krabička |
10% od 8
krabička
|
Popis produktu
Elektroda s univerzálním použitím pro svařování značně namáhaných součástí potrubí energetických zařízení, dopravních prostředků, tlakových nádob, lodních i stavebních konstrukcí z oceli pevnosti cca 480MPa, např. P235/S235 až P420/S420 aj. Vhodná pro všechny polohy svařování kromě svislé shora dolů.
Parametry
| Záruka | 24.0 měsíc(ů) |
|---|---|
| Karton | 12.9 kg |
| Typ použití | nelegované |
| Min balení k objednání | 4.3 kg |
| Délka(mm) | 350 mm |
| Počet balení v kartonu | 3 ks |
| Průměr | 2.5 mm |
| Počet kusů v balení | 194 ks |




















