ŽEBŘÍK AL UN. 3D. 9PŘ. 5,93M NOSNOST 150KG
Dodání za den
Kód: 99412825
| Cena s DPH: | 4 114,00 Kč |
| Sleva: | 4% |
| Jednotková cena bez DPH: | 3 264,00 Kč / ks |
| Jednotková cena s DPH: | 3 949,44 Kč / ks |
| Celková cena bez DPH: | 3 264,00 Kč / ks |
| Celková cena s DPH: | 3 949,44 Kč / ks |
Popis produktu
Žebřík univerzální Al, 3dílný, 9 příček, 5,93 m, nosnost 150 kg.
- víceúčelový trojdílný žebřík po devíti příčkách
- lze sestavit jako stojací štafle, výsuvný nebo opěrný žebřík
- možnost nastavení výšky po jednotlivých příčkách
- opatřen jisticími pásy
- hliníkový žebřík dle normy EN 131
- víceúčelový trojdílný žebřík po devíti příčkách
- lze sestavit jako stojací štafle, výsuvný nebo opěrný žebřík
- možnost nastavení výšky po jednotlivých příčkách
- opatřen jisticími pásy
- hliníkový žebřík dle normy EN 131
Parametry
| Záruka | 24.0 měsíc(ů) |
|---|---|
| Šířka stabilizační nohy | 80 cm |
| Délka rozloženého žebříku | 569 cm |
| Délka štaflí s přesahem | 398 cm |
| Šířka | 45 cm |
| Nosnost | 150 kg |
| Délka složeného žebříku | 258 cm |


















