OK Tubrodur 200 O D (OK 14.71) 1.6 trubička 16kg Svařovací drát
Dodání za 6 dní
Kód: 41192780
| Cena s DPH: | 1 343,46 Kč |
| Sleva: | 8% |
| Jednotková cena bez DPH: | 1 021,48 Kč / kg |
| Jednotková cena s DPH: | 1 235,99 Kč / kg |
| Množstevní slevy: | |
| 15% sleva | (od 10 cívka) |
| Celková cena bez DPH: | 16 343,68 Kč / cívka |
| Celková cena s DPH: | 19 775,84 Kč / cívka |
Popis produktu
trubičkový drát pro navařování ESAB TRUBIČKOVÝ DRÁT PRO NAVAŘOVÁNÍ S VLASTNÍ OCHRANOU T Z Fe14 TVRDÉ NÁVARY S VELMI VYSOKOU ODOLNOSTÍ PROTI ABRAZI ŽÁRUVZDORNÝ DO 1000 C,MAX POČET HOUSENEK 2-3
Parametry
| Záruka | 24.0 měsíc(ů) |
|---|---|
| Typ použití | trubičkový |
| Váha cívky drátu do | 16 kg |
| Průměr | 1.6 mm |
| Váha palety | 896 kg |
















