OK NICORE 55 1.2 TUBRODUR Svařovací drát 5kg cívka
Dodání za 6 dní
Kód: 41193570
| Cena s DPH: | 1 862,92 Kč |
| Sleva: | 8% |
| Jednotková cena bez DPH: | 1 416,43 Kč / kg |
| Jednotková cena s DPH: | 1 713,88 Kč / kg |
| Množstevní slevy: | |
| 15% sleva | (od 10 cívka) |
| Celková cena bez DPH: | 22 662,88 Kč / cívka |
| Celková cena s DPH: | 27 422,08 Kč / cívka |
Popis produktu
Plněná elektroda pro svařování šedé litiny za stude-
na nebo s mírným předehřevem. Svarový kov je
charakteru 50Ni50Fe. Vhodné i pro heterogenní
spoje ocel x litina.
Parametry
| Záruka | 24.0 měsíc(ů) |
|---|---|
| Typ použití | trubičkový |
| Váha cívky drátu do | 5 kg |
| Průměr | 1.2 mm |
| Váha palety | 675 kg |
















