OK Autrodur 30 G M (C 508) 1.2mm 15KG návary 25-30 HRC Svařovací drát S Fe 1
Dodání za 6 dní
Kód: 41176800
| Cena s DPH: | 291,01 Kč |
| Sleva: | 8% |
| Jednotková cena bez DPH: | 221,26 Kč / kg |
| Jednotková cena s DPH: | 267,72 Kč / kg |
| Množstevní slevy: | |
| 15% sleva | (od 10 cívka) |
| Celková cena bez DPH: | 3 318,90 Kč / cívka |
| Celková cena s DPH: | 4 015,80 Kč / cívka |
Popis produktu
pro navařování opotřebených válcových ploch MIG/MAG NAVAŘOVACÍ DRÁT ESAB NAVAŘOVÁNÍ OPOTŘEBENÝCH PLOCH MSG-1-GZ-300
Parametry
| Záruka | 24.0 měsíc(ů) |
|---|---|
| Typ použití | renovace |
| Váha cívky drátu do | 15 kg |
| Průměr | 1.2 mm |
| Váha palety | 840 kg |

















