OK Autrod 312 (OK 16.75) 1.0 15kg žárupevný/obtížně svař.oceli Svařovací drát
Dodání za 6 dní
Kód: 41188004
| Cena s DPH: | 1 006,48 Kč |
| Sleva: | 8% |
| Jednotková cena bez DPH: | 765,26 Kč / kg |
| Jednotková cena s DPH: | 925,96 Kč / kg |
| Množstevní slevy: | |
| 15% sleva | (od 10 cívka) |
| Celková cena bez DPH: | 11 478,90 Kč / cívka |
| Celková cena s DPH: | 13 889,40 Kč / cívka |
Popis produktu
Pro svařování různorodých ocelí s neznámých chem. složením a obtížně svařitelných
Parametry
| Záruka | 24.0 měsíc(ů) |
|---|---|
| Typ použití | nerez. žárupevný |
| Váha cívky drátu do | 15 kg |
| Průměr | 1 mm |
| Váha palety | 840 kg |
















