OK 19.30 0.8 AUTROD CuSi3Mn1 SLITINY MĚDI 15kg MIG/MAG ESAB SVAŘOVACÍ DRÁT
Dodání za 6 dní
Kód: 41189860
| Cena s DPH: | 1 415,70 Kč |
| Sleva: | 8% |
| Jednotková cena bez DPH: | 1 076,40 Kč / kg |
| Jednotková cena s DPH: | 1 302,44 Kč / kg |
| Množstevní slevy: | |
| 15% sleva | (od 10 cívka) |
| Celková cena bez DPH: | 16 146,00 Kč / cívka |
| Celková cena s DPH: | 19 536,60 Kč / cívka |
Popis produktu
pro svařování měděných slitin s křemíkem a zinkem MIG/MAG ESAB SVAŘOVACÍ DRÁT Cu-Si3 SVAŘOVÁNÍ POZINKOVANÝCH PLECHŮ AUTOMOBILOVÝ PRŮMYSL W.Nr. 2.1461
Parametry
| Záruka | 24.0 měsíc(ů) |
|---|---|
| Typ použití | hliníkové |
| Váha cívky drátu do | 15 kg |
| Průměr | 0.8 mm |
| Váha palety | 750 kg |
















