OK 15.14 1.2 TUBROD trubička Svařovací drát
Dodání za 6 dní
Kód: 41193055
| Cena s DPH: | 264,99 Kč |
| Sleva: | 8% |
| Jednotková cena bez DPH: | 201,48 Kč / kg |
| Jednotková cena s DPH: | 243,79 Kč / kg |
| Množstevní slevy: | |
| 15% sleva | (od 10 cívka) |
| Celková cena bez DPH: | 3 223,68 Kč / cívka |
| Celková cena s DPH: | 3 900,64 Kč / cívka |
Popis produktu
trubičkový drát T 46 2 P M (C) 2 H10
Parametry
| Záruka | 24.0 měsíc(ů) |
|---|---|
| Typ použití | trubičkový |
| Váha cívky drátu do | 16 kg |
| Průměr | 1.6 mm |
| Váha palety | 896 kg |
















