OK 13.22 1.2 ARISTOROD 18kg žárupev. Svařovací drát
Dodání za 6 dní
Kód: 41183100
| Cena s DPH: | 370,87 Kč |
| Sleva: | 8% |
| Jednotková cena bez DPH: | 281,98 Kč / kg |
| Jednotková cena s DPH: | 341,20 Kč / kg |
| Množstevní slevy: | |
| 15% sleva | (od 9 cívka) |
| Celková cena bez DPH: | 5 075,64 Kč / cívka |
| Celková cena s DPH: | 6 141,60 Kč / cívka |
Popis produktu
pro svařování nízkolegovaných ocelí pevnost v tahu do 710 MPa do -60 CER 90S-G G CrMo2Si MIG/MAG ESAB SVAŘOVACÍ NÍZKOLEGOVANÝ DRÁT SVAŘOVÁNÍ NÍZKOLEGOVANÝCH OCELÍ TEPLOTA DO -60 C
Parametry
| Záruka | 24.0 měsíc(ů) |
|---|---|
| Typ použití | nízkolegované |
| Váha cívky drátu do | 18 kg |
| Průměr | 1.2 mm |
| Váha palety | 1008 kg |
















