Oboustranné hliníkové schůdky PREMIUM typ 94303
Dodání za den
Kód: 99416794
| Cena s DPH: | 3 752,26 Kč |
| Sleva: | 4% |
| Jednotková cena bez DPH: | 2 977,00 Kč / ks |
| Jednotková cena s DPH: | 3 602,17 Kč / ks |
| Celková cena bez DPH: | 2 977,00 Kč / ks |
| Celková cena s DPH: | 3 602,17 Kč / ks |
Popis produktu
Oboustranné schůdky Premium, počet nášlapů 2x3
Parametry
| Záruka | 24.0 měsíc(ů) |
|---|---|
| Celková délka | 280 cm |
| Výška plošiny | 255 cm |
| Šířka | 64 cm |
| Počet příček | 12 |
| Nosnost | 150 kg |
| Pracovní výška | 490 cm |


















