Úvodní strana Pneu nářadí Kompresory Pojízdné KOMPRESOR UNIMASTER UNM 410-10-50D
KOMPRESOR UNIMASTER UNM 410-10-50D
Dodání za 9 dní Kód: 73101980
Sleva: 4%
Popis produktu
- Kompresor s bohatým vybavením pro univerzální použití
- Pohon klínovým řemenem
- 2 válce v řadě pro zvlášť klidný chod
- Motor 400 V na střídavý proud s externí ochranou motoru
- Nízký počet otáček kompresoru
- Ochrana stavebních dílů kompresoru
- Nízká hlučnost a vibrace
- Velký ventilátor pro optimální chlazení
- Dodatečně s 2 m elektrokabelem s gumovým opláštěním a odvodem vzduchu přes rychlospojku
- Záruka 10 let na vzdušník proti prorezavění
tlak : 10 bar
nasávané množství : 410 l/min
plnicí výkon : 295 l/min
příkon motoru : 2.2 kW
napětí : 400 V
Počet otáček : 1000 min?1
objem nádoby : 50 l
hmotnost : 62 kg
hlučnost : 96 dB(A)
rozměry (Š × H × V) : 950 x 410 x 875 mm
Parametry
Záruka 24.0 měsíc(ů)
Rozměry 950 x 410 x 815 mm
Válec / Stupeň 2
Dodávané množství vzduchu 295 l/min
Napájecí napětí 400
Max. příkon 2.2 kW
Objem nádrže 50 l
Nasávané množství vzduchu 410 l/min
Výstupní tlak max 10 bar