ŽEBŘÍK 2x7 200/313cm 7207
Dodání za 9 dní
Kód: 99412700
| Cena s DPH: | 4 018,41 Kč |
| Sleva: | 4% |
| Jednotková cena bez DPH: | 3 188,16 Kč / ks |
| Jednotková cena s DPH: | 3 857,67 Kč / ks |
| Celková cena bez DPH: | 3 188,16 Kč / ks |
| Celková cena s DPH: | 3 857,67 Kč / ks |
VARIANTY
ŽEBŘÍK VÝSUVNÝ 2 DÍLY NAD SEBE 7207| Název | Dostupnost | Základní cena | Sleva | Cena bez DPH | Cena s DPH | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
ŽEBŘÍK 2x11 313/512cm 7211
Kód: 99412720 |
Dodání za 9 dní | 5 209,00 Kč | 4% | 5 000,64 Kč / ks | 6 050,77 Kč / ks | ||
|
ŽEBŘÍK 2x13 370/624cm 7213
Kód: 99412780 |
Dodání za 9 dní | 6 396,00 Kč | 4% | 6 140,16 Kč / ks | 7 429,59 Kč / ks | ||
|
ŽEBŘÍK 2x14 399/682cm 7214
Kód: 99412730 |
Dodání za 9 dní | 7 038,00 Kč | 4% | 6 756,48 Kč / ks | 8 175,34 Kč / ks | ||
|
ŽEBŘÍK 2x16 455/767cm 7216
Kód: 99412740 |
Dodání za 9 dní | 9 014,00 Kč | 4% | 8 653,44 Kč / ks | 10 470,66 Kč / ks | ||
|
ŽEBŘÍK 2x7 200/313cm 7207
Kód: 99412700 |
Dodání za 9 dní | 3 321,00 Kč | 4% | 3 188,16 Kč / ks | 3 857,67 Kč / ks | ||
|
ŽEBŘÍK 2x9 256/426cm 7209
Kód: 99412710 |
Dodání za 9 dní | 4 234,00 Kč | 4% | 4 064,64 Kč / ks | 4 918,21 Kč / ks |
Popis produktu
Žebřík dvoudílný
Parametry
| Záruka | 60.0 měsíc(ů) |
|---|---|
| Délka rozloženého žebříku | 313 cm |
| Šířka | 34/40 cm |
| Počet příček | 2x7 |
| Nosnost | 150 kg |
| Délka složeného žebříku | 200 cm |
















