SCHŮDKY OBOUSTRANNÉ 61/3 1923
Skladem
Kód: 99415550
| Cena s DPH: | 1 779,91 Kč |
| Sleva: | 4% |
| Jednotková cena bez DPH: | 1 412,16 Kč / ks |
| Jednotková cena s DPH: | 1 708,71 Kč / ks |
| Celková cena bez DPH: | 1 412,16 Kč / ks |
| Celková cena s DPH: | 1 708,71 Kč / ks |
VARIANTY
SCHŮDKY OBOUSTRANNÉ| Název | Dostupnost | Základní cena | Sleva | Cena bez DPH | Cena s DPH | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oboustranné hliníkové schůkdy EUROSTYL se zámkem 1953 - EN 14183
Kód: 99415810 |
Dodání za 9 dní | 1 516,00 Kč | 4% | 1 455,36 Kč / ks | 1 760,99 Kč / ks | ||
|
SCHŮDKY OBOUSTRANNÉ 103/5 1925
Kód: 99415650 |
Skladem | 2 172,00 Kč | 4% | 2 085,12 Kč / ks | 2 523,00 Kč / ks | ||
|
SCHŮDKY OBOUSTRANNÉ 124/6 1926
Kód: 99415700 |
Skladem | 2 523,00 Kč | 4% | 2 422,08 Kč / ks | 2 930,72 Kč / ks | ||
|
SCHŮDKY OBOUSTRANNÉ 145/7 1927
Kód: 99415750 |
Skladem | 3 091,00 Kč | 4% | 2 967,36 Kč / ks | 3 590,51 Kč / ks | ||
|
SCHŮDKY OBOUSTRANNÉ 166/8 1928
Kód: 99415800 |
Skladem | 3 508,00 Kč | 4% | 3 367,68 Kč / ks | 4 074,89 Kč / ks | ||
|
SCHŮDKY OBOUSTRANNÉ 40/2 1922
Kód: 99415500 |
Dodání za 9 dní | 1 105,00 Kč | 4% | 1 060,80 Kč / ks | 1 283,57 Kč / ks | ||
|
SCHŮDKY OBOUSTRANNÉ 61/3 1923
Kód: 99415550 |
Skladem | 1 471,00 Kč | 4% | 1 412,16 Kč / ks | 1 708,71 Kč / ks | ||
|
SCHŮDKY OBOUSTRANNÉ 82/4 1924
Kód: 99415600 |
Skladem | 1 806,00 Kč | 4% | 1 733,76 Kč / ks | 2 097,85 Kč / ks |
Popis produktu
schůdky oboustrané s plastovými patkami, vršek tvoří plošinku
Parametry
| Záruka | 60.0 měsíc(ů) |
|---|---|
| Celková délka | 65 cm |
| Výška plošiny | 61 cm |
| Šířka | 42 cm |
| Počet příček | 3 |
| Nosnost | 150 kg |
| Pracovní výška | 270 cm |
















