OK Autrod 5356 (OK 18.15) 1.0 7kg AlMg5Cr Svařovací drát
Skladem
Kód: 41189440
| Cena s DPH: | 863,00 Kč |
| Sleva: | 8% |
| Jednotková cena bez DPH: | 656,17 Kč / kg |
| Jednotková cena s DPH: | 793,96 Kč / kg |
| Množstevní slevy: | |
| 15% sleva | (od 22 cívka) |
| Celková cena bez DPH: | 4 593,19 Kč / cívka |
| Celková cena s DPH: | 5 557,72 Kč / cívka |
VARIANTY
OK 18.15 (AUTROD 5356) AUT 7kg AlMg5 18159860/9870A Svařovací drát| Název | Dostupnost | Základní cena | Sleva | Cena bez DPH | Cena s DPH | Množstevní slevy | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
OK Autrod 5356 (OK 18.15) 1.0 7kg AlMg5Cr Svařovací drát
Kód: 41189440 |
Skladem | 4 992,54 Kč | 8% | 4 593,19 Kč / cívka | 5 557,72 Kč / cívka |
15% od 22
cívka
|
||
|
OK Autrod 5356 (OK 18.15) 1.2 7kg AlMg5Cr Svařovací drát
Kód: 41189460 |
Skladem | 4 616,50 Kč | 8% | 4 247,18 Kč / cívka | 5 139,12 Kč / cívka |
15% od 22
cívka
|
||
|
OK Autrod 5356 (OK 18.15) 1.6 7kg AlMg5Cr Svařovací drát
Kód: 41189480 |
Dodání za 6 dní | 4 587,59 Kč | 8% | 4 220,58 Kč / cívka | 5 106,92 Kč / cívka |
15% od 22
cívka
|
Popis produktu
pro svařování hliníkových slitin AlMg5 MIG/MAG ESAB SVAŘOVACÍ DRÁT SVAŘOVÁNÍ HLINÍKOVÝCH SLITIN S OBSAHEM HOŘČÍKU DO 5% AlMg1-5 AlMg4Mn AlMgSi1 AlZn4,5Mg1 DOSAHOVÁNA VYSOKÁ PEVNOST INTERPASS TEPLOTA 150 C PŘEDEHŘEV 150-200 C S Al 5356 W.Nr. 3.3556
Parametry
| Záruka | 24.0 měsíc(ů) |
|---|---|
| Typ použití | hliníkové |
| Váha cívky drátu do | 7 kg |
| Průměr | 1 mm |
| Váha palety | 350 kg |





















